Sportaanbod

Hierbij een overzicht van al het sportaanbod in de gemeente Oisterwijk:

Atletiek:
Atletiekvereniging Taxandria: https://www.taxandria.at/

Badminton:
Oisterwijkse badmintonvereniging (OBV): https://bc-obv.nl/

Bootcamp:
Bodyproject: https://www.bodyproject.nl/
Kidsbootcamp Oisterwijk: https://www.kidsbootcampoisterwijk.nl/
Move buitensport: http://www.move-yourself.nl/

Bridgen:
Bridgeclub2000 Haaren: https://bc2000.nl/

Circus:
Il Grigio: https://ilgrigio.nl/

Dans:
Danserswijk: https://danserswijk.com/
Move in balance (bewust bewegen): https://move-in-balance.nl/nl/

Duiken:
Duikvereniging Aquadivi: https://www.aquadivi.nl/
Duikvereniging Calypso diving: https://calypsodiving.nl/

Fitness:
Il Cuore: https://www.ilcuore.nl/
Fit Factory: https://www.fitfactory.nl/oisterwijk/
HealthCity: https://healthcityzuid.nl/oisterwijk/
HealthBoutique Oisterwijk: https://healthboutiqueoisterwijk.nl/
FitXpert: https://www.fitxpert.nl/
Energiek Haaren: http://energiek-haaren.nl/
Anytime Fitness Haaren: https://www.anytimefitness.nl/gyms/nl-1124/haaren-noord-brabant-5076-bj/
Fit with us: https://fitwithus.nl/

Freerunnen:
Freerunnersz: https://www.freerunnersz.nl/

Gymnastiek:
Monkey moves: https://monkeymoves.com/regio/boxtel-oisterwijk/
Gympoint: https://www.gympoint.nl/gympoint-oisterwijk

Handbal:
Roef!: https://svroef.nl/
Taxandria handbal: https://taxandriahandbal.nl/

Hockey:
Hockeyvereniging MHC HOCO: https://www.mhchoco.nl/

Honk- en softbal:
Roef!: https://svroef.nl/

Kano├źn:
Kanovereniging Oisterwijk: http://www.kvoisterwijk.nl/

Paardrijden:
Ponyclub / manege ’t Halster: https://www.rsvhalster.nl/
Fevior: http://www.fevior.nl/
Manege Het edele ros: https://www.hetedeleros.nl/
De Vennenruiters: http://devennenruiters.nl/

Padel:
Peakz Padel: https://www.peakzpadel.nl/
Sla Raak tennis- en padelvereniging Oisterwijk: https://www.slaraak.nl/padel

Petanque / Jeu de boules:
’t Haarens buutje: http://www.haarensbuutje.nl/
Petanque Vereniging Oisterwijk: https://www.petanquecluboisterwijk.nl/

Rugby:
RFC Oysters rugbyvereniging Oisterwijk: https://www.oysters.nl/

Schaatsen:
Schaatsclub De Vennen: https://schaatsclubdevennen.nl/

Schaken:
Schaakvereniging Oisterwijk (SVO): http://schaakverenigingoisterwijk.nl/

Seniorensport:
Ontmoeting in beweging: https://www.ontmoetinginbeweging.nl/
Bewegen in de Wijk https://www.wyzorg.nl

Sportief wandelen:
SWIO Sportief wandelen in Oisterwijk – onderdeel van Taxandria atletiek: https://www.taxandria.at/sportief-wandelen
Powerwalkingclub Moergestel: https://powerwalkingclub.com/locatie/moergestel/

Tennis:
Sla Raak! tennis- en padelvereniging Oisterwijk: https://slaraak.nl
MTV Stokeind: https://www.mtvstokeind.nl/
TECO tennis: https://www.tecotennis.nl/
LTV Haaren: https://www.ltvhaaren.nl/

Triathlon:
Taxandria atletiekvereniging: https://www.taxandria.at/triathlon

Voetbal (veld):
SV Audacia: https://www.audacia.nl/
VV Trinitas: https://www.vvtrinitas.nl/
VV Nemelaer: https://www.nemelaer.nl/

Voetbal (zaal):
RZVO: https://rzvo.nl/

Yoga:
De Yoga farm: https://yoga-farm.nl/
De Zonnegroet: http://www.yogadezonnegroet.nl/
Studio Namaste: https://www.studionamaste.nl/
Let’s Yoga Oisterwijk: http://www.letsyogaoisterwijk.nl/
Yoga en pilatesstudio Isabella van der Meulen: https://www.isabellavandermeulen.nl/

Zelfverdediging:
Takemusu Aikido Oisterwijk: https://www.aikido-oisterwijk.nl/
Team Coolen: https://teamcoolen.nl/
Karateschool Furinkazan: https://www.karateschool-furinkazan.com/
Judovereniging St Jan Moergestel: http://www.judomoergestel.nl/
Sportschool Anita van der Pas (judo, taekwando, zelfverdediging): https://www.anitavanderpas.nl/

Zwemmen:
Zwemvereniging OZC’57: https://www.ozc57.nl/
Optisport Den Donk: https://www.optisport.nl/donk